Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

33. Jan Erazm Kotowski | Przejażdżka

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPrzejażdżka
33
przejazdzka-jan-erazm-kotowski

Jan Erazm Kotowski (1885 Opatkowiczki k. Pińczowa - 1960 Milanówek)

Przejażdżka

olej, płótno, 60 × 110 cm
sygn. p. d.: Jan Kotowski