Aukcja Malarstwa Polskiego / 6 lipca 2022

8. Jan Erazm Kotowski | Powrót do dworu

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa PolskiegoPowrót do dworu
powrot-do-dworu-jan-erazm-kotowski-1183741powrot-do-dworu-jan-erazm-kotowski-828097

Jan Erazm Kotowski (1885 Opatkowiczki k. Pińczowa - 1960 Milanówek)

Powrót do dworu

olej, płótno, 65 x 118 cm, sygn. p.d.: Jan Kotowski