Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

101. Jan Dobkowski | Spacer ssaków, 1972 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Spacer ssaków, 1972 r.
101
Spacer ssaków, 1972 r. - 1Spacer ssaków, 1972 r. - 2

Jan Dobkowski (ur. 1942 Łomża)

Spacer ssaków, 1972 r.

olej, płótno, 80 x 60 cm, opisany, sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski / SPACER SSAKÓW 1972 / Olej / 80 cm x 60 cm

Cena wylicytowana
44 000 zł