73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

9. Jan Derek | Mała Wenus ,2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiMała Wenus ,2018
Mała Wenus ,2018

Jan Derek

Mała Wenus ,2018

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.

Jan Derek Ur. w 1964 r. Absolwent PWSSP we Wrocławiu na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Dyplom z aneksem malarstwa obronił w pracowni prof. Józefa Hałasa. Na swoim koncie ma udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych. Zajmuje się malarstwem i grafiką użytkową.
Cena wylicytowana
1 000 zł