collage, olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie
Jan Derek Ur. w 1964 r. Absolwent PWSSP we Wrocławiu na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Dyplom z aneksem malarstwa obronił w pracowni prof. Józefa Hałasa. Na swoim koncie ma udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych. Zajmuje się malarstwem i grafiką użytkową.