Aukcja Prac na Papierze / 18 lipca 2020

25. Jan de Beijer | Widok Liège, 1741

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeWidok Liège, 1741
Widok Liège, 1741

Jan de Beijer (1703 Aarau/Szwajcaria-1780)

Widok Liège, 1741

tusz, akwarela, gwasz, papier, 19,5 x 30,5 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. l. d.: JDB ad vividelin/1741

Cena wylicytowana
1 800 zł