71. Jan Chrzan | Łodzie rybackie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Łodzie rybackie
71
lodzie-rybackie-jan-chrzan

Jan Chrzan (1905-1993)

Łodzie rybackie

olej, płótno, 59 x 74 cm, sygn. p.d.: J.CHRZAN, na odwrocie naklejka autorska z tytułem obrazu