25. Jan Chryzostom Ciemniewski | Wnętrze gabinetu

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Wnętrze gabinetu
wnetrze-gabinetu-jan-chryzostom-ciemniewski-1251379wnetrze-gabinetu-jan-chryzostom-ciemniewski-1696329

Jan Chryzostom Ciemniewski (1908-1978)

Wnętrze gabinetu

olej, płótno, 35,5 x 39 cm, sygn. p.d.: J. Ciemniewski