Aukcja Dzieł Sztuki / 27 listopada 2021

24. Jan Chełmiński | Sanna, przed 1911 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiSanna, przed 1911 r.
Jan Chełmiński | Sanna, przed 1911 r.Jan Chełmiński | Sanna, przed 1911 r.

Jan Chełmiński (1851 Brzustów - 1925 Nowy York)

Sanna, przed 1911 r.

olej na płótnie, 66 × 103 cm
sygn. l. d.: „Jan Chełmiński”

na krośnie papierowa nalepka American Art Galleries w Nowym Jorku z datą 6 stycznia 1911 roku oraz papierowa nalepka z numerem: „202”.

Cena wylicytowana
0 zł