olej, papier naklejony na tekturę, 20 x 31 cm, sygn. p. d.: Jan Bukowski
Jan Bukowski Studiował w Krakowie u: W.Łuszczkiewicza, T.Axentowicza, L.Wyczółkowskiego i J.Malczewskiego. Założył wraz z J.Szczepkowskim i W .Tetmajerem Szkołę Sztuk Pięknych i Przemysłu Artystycznego. Malował portrety , pejzaże i sceny rodzajowe a także min. polichromie w kościele jezuitów w Krakowie.