Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

103. Jan Antoni Biernacki | Kowal

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiKowal
103
Jan Antoni Biernacki | KowalJan Antoni Biernacki | Kowal

Jan Antoni Biernacki (1879-1930)

Kowal

Br. Łopieńscy, Warszawa, pocz. XX w.
brąz patynowany, podstawa z marmuru; sygn. na podstawie: BR. ŁOPIEŃSCY/WARSZAWA; wys. całk. 60 cm

Cena wylicytowana
0 zł