Aukcja Dzieł Sztuki / 24 listopada 2018

98. Jakub Zucker | Widok z Sirolo, Włochy

homeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWidok z Sirolo, Włochy
98
Widok z Sirolo, Włochy

Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork)

Widok z Sirolo, Włochy

olej, płótno, 59,5 × 73,5 cm, sygn. p. d.: J. ZUKER.
Reprodukowany:
Joanna Tarnawska, Jakub Zucker, Warszawa 2011, s. 143.

Cena wylicytowana
16 000 zł