48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

20. Jakub Godziszewski | Cisza, 2014

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiCisza, 2014
Cisza, 2014

Jakub Godziszewski

Cisza, 2014

olej, płótno, 40 x 30 cm
sygn. p.d. oraz na odwrocie