Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

48. Jacques Gotko | Wioska, 1927 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeWioska, 1927 r.
48
Jacques Gotko | Wioska, 1927 r.

Jacques Gotko (1899 Odessa - 1944 Auschwitz)

Wioska, 1927 r.

akwarela, tusz, papier, 35 × 25 cm
sygn. p. d: J.Gotko/27

Cena wylicytowana
3 000 zł