Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 czerwca 2020

8. Jacek Szynkarczuk | Królestwo, 2019

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejKrólestwo, 2019
Królestwo, 2019

Jacek Szynkarczuk

Królestwo, 2019

olej, płótno, 100 x 120 cm
sygnowany na odwrocie: 'Jacek Szynkarczuk 2019 | "KRÓLESTWO" | -192-'

Jacek Szynkarczuk
Urodzony w Zamościu i tam w latach 1994-1999 uczęszczał do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych. Od 1999 studiował na wydziale Rzeźby Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom uzyskał w pracowni Prof. J. Nowakowskiego w 2004 roku. W latach 2002-2004 równocześnie studiował na Międzywydziałowej Katedrze Studium Pedagogicznego na ASP w Krakowie. Od 2004 roku mieszka i tworzy w Skawinie koło Krakowa. Wybrane wystawy i wydarzenia: 2017 - „Art Fresch Festival 8”, Hotel Sheraton, Warszawa; 2017 - udział w cyklu wystaw Polskich Surrealistów pt. „Metamorfoza”; 2016r - indywidualna wystawa malarstwa, Kamienica „Morandówka”, Zamość; 2016 - indywidualna wystawa malarstwa, Muzeum Zagłębia, Będzin; 2016 - wystawa w ramach „Nocy Muzeów”, Galeria „Trzy Stawy”, Katowice; 2016 – “Art Fresh Festival 7”, Hotel Sheraton, Warszawa; 2015 - „Art Fresch Festival 6”, Hotel Sheraton, Warszawa; 2009 - indywidualna wystawa malarstwa, Galeria „Pałacyk”, Skawino
Cena wylicytowana
22 000 zł