Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 13 stycznia 2021

9. Jacek Pałucha | Trafiony, 2020 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja ze zbiorów kolekcjoneraTrafiony, 2020 r.
trafiony-2020-r-jacek-palucha-1191655trafiony-2020-r-jacek-palucha-1490269

Jacek Pałucha (ur. 1966 Częstochowa)

Trafiony, 2020 r.

olej, płótno, 50,5 x 70,5 cm, sygn. i dat. p.d.: J.Pałucha 20

Cena wylicytowana
8 000 zł