Aukcja Sztuki Fantastycznej / 25 czerwca 2022

52. Jacek Pałucha | Bez tytułu, 2017

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejBez tytułu, 2017
52
Jacek Pałucha | Bez tytułu, 2017Jacek Pałucha | Bez tytułu, 2017

Jacek Pałucha (ur. 1966 Częstochowa)

Bez tytułu, 2017

olej, płótno, 48 x 33 cm, sygnowany l.d.: 'J. Pałucha 17'

Cena wylicytowana
3 200 zł