Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

102. Jacek Mieliwodzki | Kwitnąca ręka, 1987 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Kwitnąca ręka, 1987 r.
102
Kwitnąca ręka, 1987 r.

Jacek Mieliwodzki (ur. 1942 r.)

Kwitnąca ręka, 1987 r.

olej, płótno, 65 x 54 cm, sygn. i dat. p.d.: Jacek / 87, na odwrocie pieczęć autorska i nalepka z tytułem: Blomming hand

Cena wylicytowana
2 000 zł