41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

10. Jacek Malinowski | Toskania XXII - Terrapille, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiToskania XXII - Terrapille, 2014
Toskania XXII - Terrapille, 2014

Jacek Malinowski

olej, płótno, 45 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Jacek Malinowski Absolwent LSP w Bielsku?Białej. Autor takich projektów jak: Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, Magazyn Sztuk, CAT3W ? Centrum Aktywności Twórczej Trzeciego Wieku. W Magazynie Sztuk prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa dla dorosłych. Realizuje projekty społeczne, artystyczne i kulturalne w ramach Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Twórczej FreeArt,którego jest prezesem. ?Moje obrazy to ciągłe poszukiwanie ruchu, konfrontacja dynamicznych przestrzeni ze statyką płaszczyzn. Odkrywanie kinetyki koloru.?
Cena wylicytowana
850 zł