52 Aukcja Młodej Sztuki / 24 lipca 2015

38. Jacek Malinowski | Toskania LVIII, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne52 Aukcja Młodej SztukiToskania LVIII, 2015
38
Toskania LVIII, 2015

Jacek Malinowski

Toskania LVIII, 2015

olej, płótno, 120 x 30 cm
sygn. na odwrocie
Jacek Malinowski Absolwent LSP w Bielsku?Białej. Autor takich projektów jak: Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, Magazyn Sztuk, CAT3W ? Centrum Aktywności Twórczej Trzeciego Wieku. W Magazynie Sztuk prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa dla dorosłych. Realizuje projekty społeczne, artystyczne i kulturalne w ramach Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Twórczej FreeArt,którego jest prezesem. ?Moje obrazy to ciągłe poszukiwanie ruchu, konfrontacja dynamicznych przestrzeni ze statyką płaszczyzn. Odkrywanie kinetyki koloru.?