Varia (13) / 22 września 2016

39. Jacek Gaj | Środa u Adama, 1969 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria (13)Środa u Adama, 1969 r.
39
Środa u Adama, 1969 r.

Jacek Gaj (ur. 1938 r.)

Środa u Adama, 1969 r.

akwaforta, papier, 18,5 x 26 cm, sygn. i dat. p.d.: jacekgaj 1969 oraz tytuł l.d.: Środa u Adama

Cena wylicytowana
500 zł