Varia 28 / 16 lutego 2019

6. J. Makowski | Jastarnia

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 28Jastarnia
Jastarnia

J. Makowski (XX w.)

Jastarnia

olej, tektura, 21 x 31 cm, sygn. p. d.: J. Makowski/Jastarnia