64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

74. Izabela Skierska | Bez tytułu, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2015
74
Bez tytułu, 2015

Izabela Skierska

Bez tytułu, 2015

olej, płótno,140 x 120 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
1 300 zł