10. Izabela Gałązka | W moim ogrodzie przyglądam się kwiatom, 2020

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.W moim ogrodzie przyglądam się kwiatom, 2020
w-moim-przygladam-sie-kwiatom-2020-izabela-galazka

Izabela Gałązka

W moim ogrodzie przyglądam się kwiatom, 2020

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. i dat. p.d.: IG IV 2020 oraz na odwrocie: Izabela Gałązka IV 2020