79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

6. Izabela Gałązka | W moim ogrodzie rozpływam się w myślach, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiW moim ogrodzie rozpływam się w myślach, 2019
W moim ogrodzie rozpływam się w myślach, 2019

Izabela Gałązka

olej, płótno, 60 x 60 cm, sgn. p.d.: I. Gałązka XI 2019

Cena wylicytowana
3 800 zł