Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

25. Izabela Gałązka | Najada zimowa, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejNajada zimowa, 2020
najada-zimowa-2020-izabela-galazka

Izabela Gałązka

Najada zimowa, 2020

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. i dat. p.d.: IG XI 2020 na odwrociu opisany: Izabela Gałązka XI 2020