76 Aukcja Młodej Sztuki / 10 kwietnia 2019

56. Iza Osadnik | „kółko#m2”, 2018 r.

Strona głównaAukcje archiwalne76 Aukcja Młodej Sztuki„kółko#m2”, 2018 r.
56
„kółko#m2”, 2018 r.

Iza Osadnik

„kółko#m2”, 2018 r.

technika mieszana, płótno naklejone na sklejkę, 60 x 1 cm, sygn. na odwrocie: Izabela Osadnik 2018 r.