64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

77. Iza Jaśniewska | Sny się spotykają po to pewnie żeby się nie minęły myśli rankiem, z cyklu PTAKI, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiSny się spotykają po to pewnie żeby się nie minęły myśli rankiem, z cyklu PTAKI, 2016
77
Sny się spotykają po to pewnie żeby się nie minęły myśli rankiem, z cyklu PTAKI, 2016

Iza Jaśniewska

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł