3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

21. Iwona Wojewoda-Jedynak | Uczta, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuUczta, 2016
Uczta, 2016

Iwona Wojewoda-Jedynak

Uczta, 2016

olej, płótno, 90 x 140 cm, sygn. na odwrocie: Iwona Wojewoda-Jedynak ,?Uczta? olej 90x140cm, 2016

Cena wylicytowana
2 600 zł