63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

21. Iwona Kołodziej | Kiss 2, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiKiss 2, 2016
Kiss 2, 2016

Iwona Kołodziej

Kiss 2, 2016

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
600 zł