63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

58. Iwona Gabryś | Kompozycja nr 3, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiKompozycja nr 3, 2016
58
Kompozycja nr 3, 2016

Iwona Gabryś

Kompozycja nr 3, 2016

akryl, suchy pastel, węgiel, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wylicytowana
700 zł