52 Aukcja Młodej Sztuki / 24 lipca 2015

13. Iwona Gabryś | Bryły nr 511, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne52 Aukcja Młodej SztukiBryły nr 511, 2015
Bryły nr 511, 2015

Iwona Gabryś

Bryły nr 511, 2015

akryl, suchy pastel, węgiel, płótno, 80 x 80 cm
sygn. na odwrocie