48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

33. Iwona Gabryś | Bryła nr 1, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiBryła nr 1, 2015
33
Bryła nr 1, 2015

Iwona Gabryś

Bryła nr 1, 2015

akryl, płótno, 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Iwona Gabryś