40 Aukcja Młodej Sztuki / 25 września 2014

103. Iwona Delińska | Inside II, 2013

Aukcja dziAukcje archiwalne40 Aukcja Młodej SztukiInside II, 2013
103
Inside II, 2013

Iwona Delińska

Inside II, 2013

akryl, płótno, 120 x 80 cm
sygn. p.d. Delińska