269. Ireneusz Kiziński | Forma dekoracyjna, Halny, lata 70/80 XX w., huta Wołomin

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Forma dekoracyjna, Halny, lata 70/80 XX w., huta Wołomin
269
forma-dekoracyjna-halny-lata-7080-xx-w-huta-wolomin-ireneusz-kizinski

Ireneusz Kiziński (1937-2008)

Forma dekoracyjna, Halny, lata 70/80 XX w., huta Wołomin

szkło żaroodporne, częściowo mrożone, antico, barwione w masie na kolor żółto-zielony, wys. 63 cm, forma uszkodzona od środka, bez wpływu na ekspozycję

Formy dekoracyjne z huty szkła w Wołominie, W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2007 r., Wołomin 2007 r.

Cena wylicytowana
1 000 zł