Kobiety w sztuce / 3 marca 2021

20. Irena Weiss zw. Aneri | Wnętrze z lustrem, ok. 1918 r.

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuceWnętrze z lustrem, ok. 1918 r.
wnetrze-z-lustrem-ok-1918-r-irena-weiss-zw-aneri

Irena Weiss zw. Aneri (1888 Łódź - 1981 Kraków)

Wnętrze z lustrem, ok. 1918 r.

olej, tektura, 47,5 x 31 cm, sygn. l.śr.: aneri