Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

41. Irena Weiss zw. Aneri | Portret własny

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPortret własny
41
Portret własny

Irena Weiss zw. Aneri (1888 Łódź - 1981 Kraków)

Portret własny

olej, tektura, 43,5 × 60 cm w świetle ramy
sygn. p.d.: Aneri