Aukcja Dzieł Sztuki / 12 maja 2018

28. Irena Weiss zw. Aneri | Modelka – Akt

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiModelka – Akt
28
Modelka – Akt

Irena Weiss zw. Aneri (1888 Łódź - 1981 Kraków)

Modelka – Akt

olej, tektura, 47 × 63 cm
sygn. l. śr: aneri
na odwrocie napis autorski ołówkiem:
Aneri Modelka -akt
na odwrocie pieczęć magazynu
przyborów malarskich R. Aleksandrowicza
w Krakowie

Cena wylicytowana
9 000 zł