Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

74. Irena Weiss zw. Aneri | Goździki w wazonie, ok. 1950

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiGoździki w wazonie, ok. 1950
74
gozdziki-w-wazonie-ok-1950-irena-weiss-zw-aneri-1343270gozdziki-w-wazonie-ok-1950-irena-weiss-zw-aneri-2433927

Irena Weiss zw. Aneri (1888 Łódź - 1981 Kraków)

Goździki w wazonie, ok. 1950

olej, tektura, 67 × 47,5 cm
w świetle ramy
sygn. p. g.: aneri

Cena wylicytowana
11 000 zł