Sztuka Świata / 3 listopada 2016

109. Inro, Japonia, 2 poł. 19 w., okres Meiji (1868-1912)

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataInro, Japonia, 2 poł. 19 w., okres Meiji (1868-1912)
109
Inro, Japonia, 2 poł. 19 w., okres Meiji (1868-1912)

drewno, laka, złocenia, masa perłowa, prószenie maki-e, sznurek, wys. 8,5 cm

Inr? nietypowe, jednokomorowe; dekoracja w formie wypukłej - postaci diabłów "Oni"; brak wieczka górnego i dolnego, uszkodzenia

Cena wylicytowana
850 zł