11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

43. Ilona Herc | Bezmiar, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuBezmiar, 2017
43
Bezmiar, 2017

Ilona Herc

Bezmiar, 2017

akryl, płótno, 100 x 110 cm, sygn. na odwrocie

2017 – wystawa zbiorowa „Architektura sztuki. Przestrzeń wnętrza" Galeria Kotłownia, Kraków

Cena wylicytowana
2 600 zł