Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 7 grudnia 2019

77. | Ikona wielopolowa

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiIkona wielopolowa
77
Ikona wielopolowa

Ikona wielopolowa

Rosja, XIX w.

Tempera, deska, tło częściowo złocone; wym. 35,5 × 31 cm w części centralnej przedstawienia
Wniebowstąpienia Chrystusa oraz Zstąpienia Chrystusa do grobu, dookoła 12 przedstawień najważniejszych świąt cerkiewnych; niewielkie spękania, brak szpongów

Cena wylicytowana
3 400 zł