Varia (13) / 22 września 2016

94. | Ikona Matka Boska Znamienije, Rosja, k. XIX w.

HomeAukcje archiwalneVaria (13)Ikona Matka Boska Znamienije, Rosja, k. XIX w.
94
Ikona Matka Boska Znamienije, Rosja, k. XIX w.

tempera, deska, 31 x 26,5 cm, brak szpongów, drobne ubytki