Varia 36 / 27 czerwca 2020

135. | Ikona Chrystusa Pantokratora, 2 poł. XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Ikona Chrystusa Pantokratora, 2 poł. XIX w.
135
Ikona Chrystusa Pantokratora, 2 poł. XIX w.

tempera, deska, 31 × 24,5 cm
po konserwacji

Cena wylicytowana
1 500 zł