Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

53. Ignacy Zygmuntowicz | Po polowaniu

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Po polowaniu
53
Po polowaniu - 1Po polowaniu - 2

Ignacy Zygmuntowicz (1875 Warszawa-1947 Łódź)

Po polowaniu

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: I.Zygmuntowicz

Cena wylicytowana
11 000 zł