Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

2. Ignacy Zygmuntowicz | Na patrolu

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówNa patrolu
Ignacy Zygmuntowicz | Na patrolu

Ignacy Zygmuntowicz (1875 Warszawa-1947 Łódź)

Na patrolu

olej, płótno, 63 x 109 cm
sygn. p.d.: Zygmuntowicz

Cena wywoławcza:
21 000 zł