Varia 34 / 15 lutego 2020

8. Ignacy Klukowski | Rybaczka, 1967 r.

aAukcje archiwalneVaria 34Rybaczka, 1967 r.
Rybaczka, 1967 r.

Ignacy Klukowski (1908 Łotowianki-1978 Gdańsk)

Rybaczka, 1967 r.

olej, płótno, 74,5 × 52 cm
sygn. i dat. l. d.: I Klukowski 1967
na odwrocie nalepka z opisem obrazu
Pochodzenie: Kolekcja rodziny artysty.

Cena wylicytowana
4 400 zł