48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

38. Hugo Giza | Holandia

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiHolandia
38
Holandia

Hugo Giza

Holandia

akryl, płótno, 50 x 50 cm
sygn.na odwrocie
Hugo Giza Ukończył Wydział Malarstwa gdańskiej ASP, gdzie w 2008 r. uzyskał dyplom w pracowni prof. J. Ostrogórskiego. Maluje odrealnione, surowe w swej prostocie pejzaże i kompozycje abstrakcyjne. Zajmuje się także witrażownictwem. Od 2010 r. jest członkiem kabaretu Limo. Obrazy znajdują się w wielu prywatnych zbiorach w kraju i za granicą (m.in.: w Kanadzie, Francji i Austrii).