Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

23. Hugo Giza | Chorwacja, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejChorwacja, 2021
chorwacja-2021-hugo-giza

Hugo Giza

Chorwacja, 2021

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. i dat. na środku: HUGI 2021

Hugo Giza Ukończył Wydział Malarstwa gdańskiej ASP, gdzie w 2008 r. uzyskał dyplom w pracowni prof. J. Ostrogórskiego. Maluje odrealnione, surowe w swej prostocie pejzaże i kompozycje abstrakcyjne. Zajmuje się także witrażownictwem. Od 2010 r. jest członkiem kabaretu Limo. Obrazy znajdują się w wielu prywatnych zbiorach w kraju i za granicą (m.in.: w Kanadzie, Francji i Austrii).
Cena wylicytowana
3 000 zł