93. Henryka Lila Pinkas | Martwa natura

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Martwa natura
93
Martwa natura

Henryka Lila Pinkas (1884-1965)

Martwa natura

olej, płótno, 33 x 46 cm, sygn. p.d.: LUTKA PINK